• Ново
КА ЛЕГЕНДА Пратеник Прилагодено Персоналните Ласерски Гравирани Гравирани полски Сина Хром T304 Нерѓосувачки Челик Табличка Рамка Носителот предното Или Задното П
zoom_in

КА ЛЕГЕНДА Пратеник Прилагодено Персоналните Ласерски Гравирани Гравирани полски Сина Хром T304 Нерѓосувачки Челик Табличка Рамка

DEN 671.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На врвот одделение T304 Нерѓосувачки Челик, 1mm Дебели, 8k пареа полски напред и назад, дојде со појавување на завртка капа во алуминиумска не се пластични.Четка Сребро Ласерски Врежани букви.Големина : 12.25 х 6.5 х 1/8 инчи, во внатрешноста на површина 11" x 4.5" HR-V сите САД стандард лиценца плоча рамка, Ако вашиот регистрирате налепница е на дното на оваа рамка може да го блокира вашиот налепница, па тоа може да биде само користењето на предната страна.Бојата е произведен од страна на електрохемиски процес што создава тенок слој на хром оксид на нерѓосувачки челик кој не ќе кора off.Ние, исто така, носат различен Стил и Боја ве молиме да ги проверите во нашата продавница и ние, исто така, им помогне на луѓето да се прилагодите лиценца рамка ве молиме контактирајте со нас за детали.Бренд Нови Сина Хром Ласерски Гравирани Сребро Букви Табличка Рамка w/ Ласерски Гравирани Алуминиум Завртка Капа Комбо.

Избор на купувачот..