• Ново
Eparts предо/Странично Алуминиумски Легури на Метал Табличка Рамка Покрие 1PC 1 Парче, Универзал за НАС Стандардни Плочи, Автомобилската Надворешност Додатоци Автомоб?
zoom_in

Eparts предо/Странично Алуминиумски Легури на Метал Табличка Рамка Покрие 1PC 1 Парче, Универзал за НАС Стандардни Плочи, Автомобилската

DEN 263.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Универзална Одговара За Сите Возила Со Стандард САД/Канада Табличка.Направени Од Алуминиум Легура Метален Материјал со Сребрена Боја Заврши.Тенок Дизајн За Подобар Изглед на Вашата Лиценца Плоча; Ќе Не Блокира Писмо/Број/Налепници.Лесно Да Се Инсталира; Едноставно Се Инсталира На Постојните Табличка Сврзувачки Елементи.Дава На Вашето Возило Прекрасен Изглед.Погодни За : Универзална Одговара За Сите Возила Со Стандард САД/Канада Лиценца Plate Package Содржина : 1 X Табличка Frame Specification : 100% Сосема Нов, Никогаш не Се Користи или Installed Made од Висок Квалитет на Алуминиум Легура Metal Red Боја Заврши Surface Dimension : 12" x 6"Дава Динамичен Стилски Надградба Appearance Easy Да се Инсталира, Едноставно се Инсталира Со Излегување Табличка.

Избор на купувачот..