• Ново
OES Рамка Лизгачи 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Хонда CBR 600 F4 F4i (Портокал)
zoom_in

OES Рамка Лизгачи 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Хонда CBR 600 F4 F4i (Портокал)

DEN 1439.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Произведено во САД.Се снабдува со 12.9 одделение, висока јачина, рѓа-доказ за монтажа завртки.Гарантира за квалитетот, fitment, а заврши или вашите пари назад.Секогаш во акции за брзи превозот.Замена на лизгачите или завртки достапни без купување на целосно полнење.Боја : Портокал.

Избор на купувачот..