• Ново
50pcs за Еднократна употреба Ветеринарна Оплодување Ректален Долги Ракавици Долго Полна Рака 85cm за Ветеринарна
zoom_in

50pcs за Еднократна употреба Ветеринарна Оплодување Ректален Долги Ракавици Долго Полна Рака 85cm за Ветеринарна

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Опис : Должина : 85cm.Пакување : Количината : 50 компјутери.Опис : Должина : 85cm Пакет : Количина : 50 компјутери пратката ќе бидат организирани во 2~4 работни дена (не вклучува кориснички производ), и 5~9 работни дена за да стигне до вас.

Избор на купувачот..