• Ново
400PCS Пластични Ракавици за Еднократна употреба + 3 Pack 50мл Спреј Пластични Шишиња
zoom_in

400PCS Пластични Ракавици за Еднократна употреба + 3 Pack 50мл Спреј Пластични Шишиња

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вклучува 4 пакети на 100(50 двојки) за Еднократна употреба Јасно Ракавици секој.Лесно да се стави на & полетување.Една Голема Големина одговара на Сите .Можеби малку огромен и лабава за жените, но веројатно се вклопува во човековата рака пристојна.Изшкуркан површината е анти - пропадна и подобар стисок!Добра цврстина и дополнителни тензии,лесно да се водат.Трајни, не е лесно да се пробие и солза.Удобно и мазна на допир во рака, лесно да се носат, без дупки и истекување.Одлична Алтернатива на Винил и Лабави Поли Ракавици.Висок квалитет и безбедна материјал - овие atomizoare се направени од висок квалитет не-токсични пластични, BPA free.Се работи за нешто што има водени конзистентност, како што се B. парфем, акварел сликарство, мастило прскање или етерични масла, тоалетни течни итн.Густа дизајн - Кога atomizer капи се правилно поставени на ампули, тие се тесни и заштитни капаци спречите случајно прскање.На капи и шише одговара совршено, не дозволувајте тоа течење лесно.Издржливи И Обновливи - Овие парфем atomizoare atomize фина магла, на трајни млазници лесно не се оштетени и може да се користи за одржливо.купите!!!купите!!!купите!!!.

Избор на купувачот..