• Ново
Caprina од Canus Течни Рака Сапун Пумпа Со Свежи Канадски Козјо Млеко, Шеј Путер, 8.5 Fl Мл
zoom_in

Caprina од Canus Течни Рака Сапун Пумпа Со Свежи Канадски Козјо Млеко, Шеј Путер, 8.5 Fl Мл

DEN 180.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Содржи : 1 - 8.5 оз пумпа шише Caprina Течни Рака Сапун, Шеј Путер.Нашите шеј путер козјо млеко течен сапун е природно се одликува со масни киселини, витамини А (ретинол) и Б (ниацин), калиум, цинк и селен.Направени со шеј путер, нашите свежо козјо млеко течен сапун остава сладок мирис на вашата кожа која нема да остави една рамнодушен.Нашите течен сапун чисти вашата кожа без сушење или менување својата природна хидратација бариера.Нашите свежо козјо млеко течен сапун не е тестирани на животни.Од 1998 година, на Canus Лабораторија има развиено докажано техника која трансфери придобивките од свежо козјо млеко за своите производни линии.Козјо млеко е признаен за да содржи навлажнувачки масни киселини, витамини, калиум, цинк и селен.Козјо млеко крем е природен крем за смирување сува и оштетена кожа.Целосната на есенцијални хранливи материи и витамини А, Б2, Б3, Б6, Б12, и E, и протеини кои се хранат кожата, придонесувајќи за длабоко и продолжен хидратација.Сите овие придобивки се збиена во нашата козјо млеко нега на кожата производи!Нашите течни рака сапун чисти вашата кожа без сушење или менување својата природна хидратација бариера.Направени со шеј путер, нашиот рецепт заминува сладок мирис на вашата кожа која нема да остави една рамнодушен.

Избор на купувачот..