• Ново
Vestil Жолта Тапан Камион Пролет-им Помогне на Пластични Тапан Поли-на-Поли Тркала
zoom_in

Vestil Жолта Тапан Камион Пролет-им Помогне на Пластични Тапан Поли-на-Поли Тркала

DEN 321.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Предмет : Тапан Камион,Пролет Им Помогне На,Поли-На-Челик.Тапан Камион Со Пролетта Помогне Е Наменета За Движење На Пластични Тапани.Специјален Дизајн Карактеристики Пролетта Механизам За Лесно Користење.Пролет Овозможува За Полесно Поместување На Целосно Вчитани Тапани.Отстранлив Кука Бар Вклучува Вграден Во Bung Орев Клучеви.Челичната Конструкција Со Прав Грб Жолт Финиш.Спецификации : Предмет : Тапан Камион,Пролет Им Помогне На,Поли-На-Челик.

Избор на купувачот..