• Ново
IBM M5110 8-Port RAID5 6Gbps PCI-e SAS/SATA 1G кеш RAID Контролер
zoom_in

IBM M5110 8-Port RAID5 6Gbps PCI-e SAS/SATA 1G кеш RAID Контролер

DEN 1343.04

Износ
check Во форма достапна за нарачката

IBM M5110. 1 G кеш.контролорот.raid контролер.IBM M5110 RAID КОНТРОЛЕР.без BBU и кабли,објектот на сликата е сè ќе добиете Вид Уред за Складирање контролер (RAID) Складирање контролер интерфејс тип PCI Express 3.0 x8 Компатибилен Слотови 1 x PCI Express 3.0 x8 Компатибилен Заливи Никој Димензии (Wx Dx H) 0.6 во x 6.6 во x 2.7 во Тежина 2.7 оз RAID 0 1 5 10 50.

Избор на купувачот..