• Ново
Замена Радио Жици Темперамент за 2010 Highlander Спорт Спорт Комунални 4-Вратата Од 3,5 L - Автомобил Стерео Конектор
zoom_in

Замена Радио Жици Темперамент за 2010 Highlander Спорт Спорт Комунални 4-Вратата Од 3,5 L - Автомобил Стерео Конектор

DEN 1874.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Замена за 2010 Highlander Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или сечење.Висок квалитет на електрични инсталации за долготрајна сигурност.Мулти-обоени жици за сигурниот инсталација.Не за употреба на "Фабрика Проширија" Звучни Системи.Некои функции како Контроли на Воланот, брзина смисла, лок.може да не биде поддржана.Ве молиме имајте во предвид : Ова е Up Start Компоненти бренд замена дел, не е ОЕМ производ.Овој производ не е поврзано со било ОЕМ брендови и не е покриена под никакви гаранции понудени од страна на оригиналниот производител.Никакви гаранции за овој производ се нуди исклучиво со Upstart Компоненти.Сите се споменува на бренд имиња или модел описи се направи строго да се илустрира компатибилност.Сите бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.

Избор на купувачот..