• Ново
Lossless Виткање Антена Преносни Рачен Антена VHF/UHF 136520mhz за Двонасочно Радио Компатибилен со TK-360 TK370 TK370G
zoom_in

Lossless Виткање Антена Преносни Рачен Антена VHF/UHF 136520mhz за Двонасочно Радио Компатибилен со TK-360 TK370 TK370G

DEN 369.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа socobeta lossless виткање антена Компатибилен за TK-360/TK370/TK370 G/TK372/TK372 G/TK3100/TK3140/TK3160/TK3170/TK3180/TK3200/TK3202/TK3207. Оваа socobeta lossless виткање антена Компатибилен за TK-360/TK-370/TK-370 G/TK-372/TK-372 G/TK-3100/TK-3140/TK-3160/TK-3170/TK-3180/TK-3200/TK-3202/TK3207. Оваа socobeta lossless виткање антена Компатибилен за HYT TC268/TC268 S/TC368/TC368 S/TC370 S/TC500/TC500 S, за LINTON LT3288/LT6288/LT3188/LT2188/LT3260/LT3268/LT6188. Оваа socobeta lossless виткање антена Компатибилен за WEIERWEI VEV3288 S/VEV6288/VEV3288 Шунка Радио, за QUANSHENG TGK4 AT/TG2 AT/TG45 AT/TG42 AT/TG22 AT/TG25 AT/TGUV.Оваа socobeta lossless виткање антена Компатибилен за KG689/KG689 ПЛУС/KG669/KG669 ПЛУС/KG659/KG699 E/KGUVD1. Оваа socobeta lossless виткање антена Компатибилен за Baofeng BF?666 S/BF?777 S/BF?888 S/BF?320/BF?480/BF?490/BF?V6/BF?V8/UV?82/UV?5 R/BF?F8 HP/GT?3/BF?F8/BF?388 A/BF?UV5 R/BF?UV5 RA/BF?UV5 RB/BF?UV5 RC/BF?UV5 RD/BF?UV5 RE /BF?UV5 REPlus/BF?UV82/BF?UVB5 Б6. Функција : 1. Оваа socobeta lossless виткање антена Компатибилен за BF?666 S/BF?777 S/BF?888 S/BF?320/BF?480/BF?490/BF?V6/BF?V8/UV?82/UV?5 R/BF?F8 HP/GT?3/BF?F8/BF?388 A/BF?UV5 R/BF?UV5 RA/BF?UV5 RB/BF?UV5 RC/BF?UV5 RD/BF?UV5 RE /BF?UV5 REPlus/BF?UV82/BF?UVB5 Б6.2. Оваа socobeta lossless виткање антена Компатибилен за KG689/KG689 ПЛУС/KG669/KG669 ПЛУС/KG659/KG699 E/KGUVD1.3. Оваа socobeta lossless виткање антена Компатибилен за WEIERWEI VEV3288 S/VEV6288/VEV3288 Шунка Радио, за QUANSHENG TGK4 AT/TG2 AT/TG45 AT/TG42 AT/TG22 AT/TG25 AT/TGUV.4. Оваа socobeta lossless виткање антена Компатибилен за TK-360/TK370/TK370 G/TK372/TK372 G/TK3100/TK3140/TK3160/TK3170/TK3180/TK3200/TK3202/TK3207.5. Оваа socobeta lossless виткање антена Компатибилен за HYT TC268/TC268 S/TC368/TC368 S/TC370 S/TC500/TC500 S, за LINTON LT3288/LT6288/LT3188/LT2188/LT3260/LT3268/LT6188.6. Компатибилен за PUXING/PX777/PX777 ПЛУС/PX666/PX888 Шунка Радио, за TYT THUVF1 T2 T3 F6 300 500 600 800 900 9900.7. Конектор-апарат, SMA машки Шунка радио тактики антена, широко се користи на рачни радија со SMA машки интерфејс.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тактика Виткање Antenna Model : At79 Material : ABSColor : Како Слики Shown Connector : SMAMale Frequency : VHF/UHFGain : 5.0 d Bi Maximum влезна Моќност : 20 WV.S.W.Р г ºLess Од 1,5 Тежина : Околу. 117g Package Листата : .

Избор на купувачот..