• Ново
Премиум Метал Козметички Огледало Дизајн Мали Животни
zoom_in

Премиум Метал Козметички Огледало Дизајн Мали Животни

DEN 2078.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Сликата е печатење под висока температура.Дијаметар е од 6,2 cm.It 's користи од страна на најновите модни дигитално жешка трансфер печатени технологија.Материјал : Метал.Премиум Метал козметички огледало дизајн Мали Животни.Премиум Метал козметички огледало дизајн Мали Animalsmade од метал.Ако треба дизајн : 1. Сликата е поголема од 800*800.2. Не повеќе од 12 часа, што може да се добие одговор со дизајн.3. Место нарачка и испорака arragned.Каква било потреба, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници.Ние може да ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..