• Ново
adidas Унисекс-Дете Alphabounce+ Работи за Чевли
zoom_in

adidas Унисекс-Дете Alphabounce+ Работи за Чевли

DEN 1318.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

100% Синтетички Текстилни.Увезени.Синтетички единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.adidas квалитет.Увезени од страна на adidas.Оди на дистанца во овие младинци' разноврсна трчање.На решетката горниот обезбедува флексибилност и поддршка за обичај се вклопуваат.Пена амортизирање испорачува еластичен чувствуваат и кадифен удобност при синтетички outsole нуди издржливост каде што ви треба најмногу.

Избор на купувачот..