• Ново
Push-in Приклучок за SAE и NPT Теми - Притисни во Приклучокот за 1-7/8 SAE Теми, LDPE Црвено MOCAP PIP1875RD1 (qty800)
zoom_in

Push-in Приклучок за SAE и NPT Теми - Притисни во Приклучокот за 1-7/8 SAE Теми, LDPE Црвено MOCAP PIP1875RD1 (qty800)

DEN 2883.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Дизајнирани за Едноставно Snap во Место да се Заштити Теми.MOCAP Push-In Приклучок За SAE и NPT Теми се дизајнирани за лесно push-во апликации во двете SAE и NPT навој отвори.При давањето на атрактивна завршувањето на изглед, на приклучоци ќе ве заштити теми и приклучоци, без потреба да завртка нив.Едноставно snap ги во место.Надвор Должина : 0.46 во / надворешен Дијаметар : 1.78 во / Прирабница Дијаметар : 2.216 во.

Избор на купувачот..