• Ново
Оригиналниот Salbree Микробранова Пуканки Попер, Силикони Пуканки Создателот, Расклопна Сад - На Повеќето Бои (Сина)
zoom_in

Оригиналниот Salbree Микробранова Пуканки Попер, Силикони Пуканки Создателот, Расклопна Сад - На Повеќето Бои (Сина)

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Повеќето Бои да се Избере Од; Ние сме сигурни дека за да им понуди на вашата омилена боја.Расклопна Простор за Заштеда на Дизајн; ви овозможи да приказна пуканки одлуки во мал фиока и е совршена за RV е и колеџ dorm соби.Удобен, Лесно да го Зграби Рачки - На Salbree пуканки создателот е изграден во рачки кои го прават тоа лесно да се отстрани од микробранова.Секогаш користете претпазливи со отстранување на топла производи од микробранова.Лесен за Користење; нашите пуканки создателот е лесен за употреба, лесно да се чисти и лесно за чување и, бидејќи тоа е силикони, тоа е речиси неуништив.Тоа е, исто така, машина за миење садови безбедно.Заштедите Пари; користење на Salbree пуканки попер ви заштедува пари наспроти користење bagged пуканки и тоа им помага да се спаси земјата од несакани и екстра ѓубре.Ако сте во потрага за здрава алтернатива за јадење bagged пуканки, не гледам понатаму.На Salbree микробранова пуканки создателот не бара нафта.Во прилог да се јадат поздраво, ќе заштедите огромна сума на пари од не користење bagged пуканки.Оваа микробранова правење пуканки сад ќе го оживее вашиот пукање искуство и направи неверојатно вкусни пуканки во само 3-4 минути.Стоп за пополнување на депонии со непотребни ѓубре и донесе на кино искуство дом со користење на Salbree пуканки попер.Практично овозможи лесно се справува со грабање и безбеден превоз.Овој производ ги користи само за храна одделение силиконски.Можете да имате здрава сад на хранливи пуканки без додавање на секоја нафта или сол.Направите пуканки ВАШИОТ начин!Инаку, можете исто така да се подготват вкусна сад на пуканки со додавање на вашите омилени и леќата на вашиот избор.Направени од високо-квалитет на силикон, тоа е многу лесно да се справи со, употреба и чиста.

Избор на купувачот..