• Ново
Nictemaw Топол Воздух Пуканки Машина, 1400W Електрични Пуканки Создателот, Пуканки Попер Создателот, Пуканки Создателот со Мерење на Чашата и Врвот Капак, Вкусни & Здрави
zoom_in

Nictemaw Топол Воздух Пуканки Машина, 1400W Електрични Пуканки Создателот, Пуканки Попер Создателот, Пуканки Создателот со Мерење

DEN 839.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

????【Здрава s време да се донесе грбот на забава закуски!Овој дом пуканки машина користи топол воздух наместо масло за производство на светлина и вкусни пуканки.Ова е лесен-за да работат пуканки машина.Моќен 1400 W моторни гарантира дека вкусни пуканки може да се врши во 2 до 3 минути.Answer : ___________________________ Note : . 1. Не се прелива крем или други пуканки масло за машина производи во попер пуканки создателот. 2. Кога бетмен пуканки создателот е во работата, внатрешната температура ќе се зголеми.Ве молиме не допирајте пуканки машина производител. 3. Тоа не е погоден за деца да користат воздух поп пуканки создателот сам. 4. Воздухот појави пуканки создателот се користи континуирано, за 5 минути и треба да прахосвам топлина за 10-12 минути. 5. Кога чистење на пуканки создателот е пластични делови со влажна крпа, не користете абразивни производи, во спротивно тие може да ја оштетат пуканки создателот. 6. Ве молиме да користите свежи и сушени пченка кернели, наместо на застоена и влажна кернели, инаку, некои кернели не може да биде исфрлена или потрае подолго за да ја извадите. Во 99% Никнуваат го Оценувате Без Масло Потребни Лесно да се Чисти Здрава & Ниска масленост.Путер Затоплување/Мерење Првенство : 1/ x 4-купот капацитет(за 60g)Пукање Цевка : Отстранлив за машина за миење садови cleanup Stay-Кул Домување : Со silkscreen logo On/Off Прекинувач : Лесно со еден допир операција.

Избор на купувачот..