• Ново
Avanson 90 степени Позиционирање Плоштади + 7-инчен/200mm Нерѓосувачки Дигитални Агол Пронаоѓач Protractor Владетел
zoom_in

Avanson 90 степени Позиционирање Плоштади + 7-инчен/200mm Нерѓосувачки Дигитални Агол Пронаоѓач Protractor Владетел

DEN 551.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Високо-Квалитетни Материјали.Изработени, од цврст блок на алуминиум.Тоа ќе трае со години.Површински Третман-Елоксирани црвена површина, отпорни на корозија.Широка Примена : Ова Столарија десен агол убодни поставите професионална употреба да се соберат и DIY од clapping кутии, фиоки, кабинети, рамки, мебел кабинети, итн.Некои woodworkers дури и најдете дека е корисно да се вклучат нив во нивните jigs и тела.Не само што можете да направите лепак-up работни места, но, исто така, може да се справи со сложени вино решетката работни места и да им помогнат со squirting за време на лепак-up.Нерѓосувачки Челик Агол Пронаоѓач Protractor - Дигитални LCD дисплеј за Лесно Читање; Агол Мерен Опсег : 0-360°, Висока Точност ±0.2°, Резолуција од 0,05°.Обратна Читање & Data Hold Функција - Притискање на ЗАДРЖЕТЕ го Копчето за да се Одржи на Аглите Вредности во Секое Време, Работат на пригоден начин.ZERO Копче, Релативни и Апсолутни Агол Мерење - Zeroing Ресетирање во Секој Агол.Avanson 90 степени Позиционирање Плоштади + 7-инчен/200mm Нерѓосувачки Дигитални Агол Пронаоѓач Protractor Владетел.

Избор на купувачот..