• Ново
VELIHOME Количка за Складирање Торба за Ватенка Влага-Доказ Организатор Торбичка со Dustproof Drawstring Лесни Облека Складирање Кеса,
zoom_in

VELIHOME Количка за Складирање Торба за Ватенка Влага-Доказ Организатор Торбичка со Dustproof Drawstring Лесни Облека Складирање

DEN 1800.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Материјал : PEVA Димензија : прибл. 43 * 80см.Високо квалитетен материјал и издржливи, добри перформанси.Избегнувајте било остри метални. [ На шиење линија е тесна, фирма и не е лесно да ги тргнеме; да се справи со дизајн е удобен за носење. [ Расклопна функција го прави совршен за патување или дома чување и лесно продавница кога не е во употреба, не преземе дополнителни простор. [ Лесни и корисна, лесно да ги носите.Совршен за чување на јоргани, перница, ќебе, облека, итн. [Современ модел дизајн го прави вашиот дом изгледа нови, уредни и уреден, со модерен и жива атмосфера. 1.Материјал : PEVA Димензија : прибл. 43 * 80см.Високо квалитетен материјал и издржливи, добри перформанси.Избегнувајте било остри metal2.На шиење линија е тесна, фирма и не е лесно да ги тргнеме; да се справи со дизајн е удобен за носење.3.Расклопна функција го прави совршен за патување или дома чување и лесно продавница кога не е во употреба, не преземе дополнителни простор.4.Лесен и корисна, лесно да ги носите.Совршен за чување на јоргани, перница, ќебе, облека, итн. 5.Современ модел дизајн го прави вашиот дом изгледа нови, уредни и уреден, со модерен и жива атмосфера.Напомена : ?Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина ефект?Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник measurement Description : Материјал : PEVASize : 43x80cm1x Торба.

Избор на купувачот..