• Ново
LZIYAN Вози Безбедно Те Сакам Keychain Букви Круг Ознака Копче Прстен Креативен Подарок за Сопруг и Татко
zoom_in

LZIYAN Вози Безбедно Те Сакам Keychain Букви Круг Ознака Копче Прстен Креативен Подарок за Сопруг и Татко

DEN 32.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа keychain рака печат со зборовите : "Вози безбедно те сакам".Уникатен Дизајн го прави charmer и привлечни.Тоа беше не се користи само како keychain но, исто така, може да биде подарок, а исто така се вклопува во различни прилики.Ве charmer и елегантен, убави и привлечни.Одличен божиќ подарок идеи за вашиот дечко, сопруг или татко.Опис на производот : Боја : Како на Сликата за Нашата Пакет : 1 PCMain Материјал : Титаниум steel Function : Вози Безбедно Те Сакам Keychain Букви Круг Ознака Копче Прстен Креативен Подарок За Сопруг Father Product Големина : 2.5 см во дијаметар.

Избор на купувачот..