• Ново
ninRYA Изразат Адаптер за Плетење на Машина со Моќ Шрафцигер Прилог, Брзо Поврзана Адаптер за Sentro 22, Sentro 46 Jamit, Чудак се Справи со Адаптер со Хексадецимален Челик Малку (
zoom_in

ninRYA Изразат Адаптер за Плетење на Машина со Моќ Шрафцигер Прилог, Брзо Поврзана Адаптер за Sentro 22, Sentro 46 Jamit, Чудак се

DEN 347.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Плетење Машина Посебни Адаптер】се Се уште cranking вашата Машина за Плетење со рака?Оваа нова и подобрена адаптер за 22/46 игла за Плетење машината ќе ви помогне да сплетам проекти побрзо, со користење на енергија/електрична шрафцигер!. 【Лесен за Употреба Плетење Машина Колекции】 Нашите адаптери одговара удобно врз чудак на вашата машина за плетење, не?т бара било какви промени на вашата машина.Лесен за сместени и отстранети, за објавување на вашите раце.Совршен за почетник knitters да сплетам свој кул модни додатоци. 【Трајни Конусна Дизајн】ве Молиме не користете високи ВРТЕЖИ во минута вежби како што тоа може да ја оштети адаптер.Ние, сепак, препорачуваме користење на вашиот адаптер на умерена брзина (максимум 180rpm) како овие машини за плетење се дизајнирани да работат рачно.Брзо поврзана адаптер. 【Брзо Поврзана Адаптер】Адаптер е добра алатка за да ви помогне да се подготват вашиот инвентар за игла за плетење машина, добротворна организација плетење или едноставно затоа што не?т сакате вашата рака да боли повеќе!Стандард ¼ " хексадецимален челик малку се вклопува безбедно во било кој стандарден енергија/електрична шрафцигер, без потреба од дополнителни адаптери. 【Совршена Комбинација】Погодна за плетење машини од различни брендови.Ние се собраа најдобрите производи за вас.Плетење машина адаптер може да ни помогне да се направи ткаење повеќе погодно.Тоа е многу погоден за почетници и лесно може да сплетам вашите омилени предмети.Можете да мислам на тоа како специјален подарок за себе или како многу изненадување подарок за пријателите кои сакаат рачно плетење.Експрес Адаптер За Плетење на Машина Со Моќ Шрафцигер Прилог Брзо Поврзана Адаптер Чудак се Справи со Адаптер За Knitting Describe : се Се уште тресење на вашата машина за плетење со рака?Оваа нова и подобрена оригинални адаптер за плетење машини ќе ви помогне да сплетам проекти побрзо со електричен/електрични шрафцигер!Не е погодна за плетење (6 игли) Идеален за плетење машини (22 игли) и екстра-големи машини за плетење (46 игли).Стандардот ¼ " хексагонални челик вежба малку може да биде цврсто да се инсталира на било стандардните електрични/електрични шрафцигер* без демонтирање било делови од машина за плетење.Стандардот ¼ " челик хексагонални На вежба малку може да биде цврсто инсталиран во било електрични вежба или завртка без дополнителни адаптери.Само погодна за плетење машини (22 игли) и екстра-големи машини за плетење (46 игли).Нашите адаптер вклопува цврсто да се минута на вашата машина за плетење, лесно да се одржи и расклопување, за ослободување на вашите раце.Многу погоден за почетници да сплетам сопствени модни додатоци.Ве молиме не го користат високо-брзински вежба малку, како тоа може да ја оштети адаптер.Ние се уште ви препорачуваме да користите адаптер на средна брзина (до 180 вртежи во минута), како овие машини за плетење се дизајнирани за рачна работа.Имајте на ум : Тоа ќе биде малку тесни првиот пат кога ќе го користите, ве молиме да не грижете се.Вие треба да ги користите малку сила за да завртка во тоа да се направи да се вклопи во вашата машина.Тоа беше совршен по неколку употреби.големина : 6*6*2 CMIncluded пакување : 1x чудак полнач за батерии 1x ¼ " хексагонални челик вежба малку.

Избор на купувачот..