• Ново
Snaool Snap Притиснете + 1000 Поставува Оригинални Snap Копчиња + Големина 20 Умира Постави,се Прилепува за Облека,Пластични Snap Fastener,Не-Шие Копчето,Пластични Прилепува Алатка
zoom_in

Snaool Snap Притиснете + 1000 Поставува Оригинални Snap Копчиња + Големина 20 Умира Постави,се Прилепува за Облека,Пластични Snap

DEN 1919.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1 KST-02 Рака Притиснете Машина + 1 Size 20 (T5) Пластика Snap Копчето Умира Set + 1,000 Комплети ( 50 Сета *20 Бои) Пластика Прилепува + 1 Awl.Повеќето доверлив бренд пластични прилепува,кои се Доведе Слободни. 20 Бои & 2 големини во пакет.Големина 20 најчесто се користи, големина 20 екстра долг prong може да се користи на подебел материјал.Нашите KST-02 Притиснете Машина е направен од Алуминиум + Метал,кој е поголем,но lightter, тоа е лесно да се преземат насекаде.И притиснете машина боја е bule.Различни екран донесе боја разлика на истата слика.Ве молиме да се разбере може да се случи палета на бои разлика на физичкиот производ,и различните пакети може да има боја разлики.Ви благодариме. 1000 Целосна Поставува Snap Копчиња, секој сет содржи 4parts : 2 капи + 1 приклучок + 1 студ.Димензии & Бои Детали на сликата.18 Бои * 50 Поставува Големината 20 Сјајна Пластика Snap Копчето + 2 Бои * Големина 20 Екстра Долг Прилепува.ВажноКако да го користите : Нашата Притиснете Машина е направен од Алуминиум + Железо Легури.Тоа е предноста да се биде прилично голема, но светлината.Но, ако сакате да го поправи го притиснете машина на маса, таа е многу важна за да се прилагоди на контролорот гром во соодветна висина (На прилагодување метод е на крајот од видеото).Тоа ќе го заштити вашиот притиснете машина.Инаку кога ќе притискање со Огромна Сила,машината може да биде прекината.

Избор на купувачот..