• Ново
AC/DC Адаптер за Напојување на Полначот на Кабелот за LG DP375 ТВ DP375R Преносни DVD Player 7
zoom_in

AC/DC Адаптер за Напојување на Полначот на Кабелот за LG DP375 ТВ DP375R Преносни DVD Player 7

DEN 191.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

AC/DC Адаптер за Напојување на Полначот на Кабелот за LG DP375 ТВ DP375 R Преносни DVD Player 7".Влез : 100-240v, 50-60 Hz.Обезбедува софистицирани коло дизајн со текот на загреана,над-струја,во текот-полнење заштита.Безбеден дизајн и високо квалитетен материјал обезбедува на полначот на температурата одржување на ниско ниво на безбедност на полнење.На адаптер е многу издржлив и лесен за ракување.Тоа е со мулти безбедност за заштита и безбедно да се користи.Поголема енергетска ефикасност, пријателски за земјата.Произведени со највисок квалитет на материјали . 30 дена пари гаранција за враќање,одлична услуга и 100% задоволство!ве молиме остатокот увери купување.

Избор на купувачот..