• Ново
Modway Harlow 63.5 Кралицата Перформанси Сомот Платформа Кревет Рамка во Теал Зелена
zoom_in

Modway Harlow 63.5 Кралицата Перформанси Сомот Платформа Кревет Рамка во Теал Зелена

DEN 5376.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Кадифе, дрво.Крај : Теал.Дрво нозе, со златни метални ракави.Кралицата платформа кревет рамка.Дамка-отпорни перформанси кадифе.Донесе глам деко стил и луксузен сон за вашиот господар спалната соба или гостин спални со Harlow Перформанси Сомот Кралицата Кревет Рамка.Одмор на врвот дрво нозе, со златни метални ракави, на страна шини на оваа платформа кревет се опфатени во мека, дамка-отпорни перформанси сомот нуди богата текстура на едноставен дизајн.Оваа Queen size кревет рамка е здрав душек фондацијата за мемориска пена, innerspring, латекс, и хибридни душеци.Со поддршка на нозе и засилен центар зрак, ова тапациран кревет е полн со топола дрво slat за поддршка на системот кои ги нуди трајна стабилност.Компатибилен со голем број на Кралицата headboard дизајни, ова Кралицата платформа кревет, исто така, дава изјава како самостојна парче.Душекот не се вклучени.Собранието е потребно.Кралицата кревет рамка тежина капацитет : 800 кг.Карактеристики : - Материјал : Кадифе, дрво - Крај : Теал - Дрво нозе, со златни метални ракави - Кралицата платформа кревет рамка - Дамка-отпорни перформанси сомот - Дрво slat за поддршка на системот - Засилен центар зрак и поддршка на нозе.Спецификации : - Производ Димензии : 13"H x 63.5"W x 87"Д - Производ Тежина : 72 кг - Губење на Капацитетот : (Кревет рамка) 800 кг.

Избор на купувачот..