• Ново
'Рѓа-Oleum 293515 Rocksolid Polycuramine Гаража Кат Слој, 2.5 Сет За Во Автомобил, Тен
zoom_in

'Рѓа-Oleum 293515 Rocksolid Polycuramine Гаража Кат Слој, 2.5 Сет За Во Автомобил, Тен

DEN 231.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Издржливи, polycuramine бетонски слој работи на внатрешни работи, бетонски површини, вклучувајќи и гаража кат, работилници, подруми, соби за непушачи и повеќе.Авто-израмнување, buildable формула е 20 X посилна од епоксидни, доаѓа во уникатен еко-пријателски пукна торбичка и практично е VOC и мирис за слободни.Заврши проекти брзо; слој е одиме на подготвени во 8-10 часа и возило готов во рок од 24 часа.Секој комплет покрива до 500 квадратни.Ft.Во зависност од површината порозност.Нема топла гуми пикап.Обезбедува terrazzo тротоарите се погледне во висок сјај заврши што е отпорен на напукнување, пилинг, хемиски spills, топла гума ги собереш и обезбедува простории на квалитетот на подот во 1-грбот што трае.Боја : Тен | Големина : 2.5 сет за во Автомобил Револуционерна индустриски одделение polycuramine формула.Ниска мирис, VOC слободни решение лечи брзо.Хард рок слој отпорен на сол, масло, гас и други груби хемикалии.Ролна страна На кон страната Б да се распрснувале и микс на две компоненти.Секоја торбичка е дизајниран да се применуваат индивидуално и за најдобар тенџере живот.Се однесува на гаражи, подруми, работилници, перење соби, кал соби и повеќе на бетон, дрво, base или плочка површини.

Избор на купувачот..