• Ново
WEJUANR Пречник од 6mm Алуминиум Солидна Круг Род,6061 Алуминиумски Прачки Тркалезни Бар Струг Бар со 500mm Должина, за Лабораториски Материјали и DIY Дизајн (5PCS)
zoom_in

WEJUANR Пречник од 6mm Алуминиум Солидна Круг Род,6061 Алуминиумски Прачки Тркалезни Бар Струг Бар со 500mm Должина, за Лабораториски

DEN 2208.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 19.7 Инчен / 500mm во должина, 6mm во дијаметар.Материјал : Висок-цврстина 6061 алуминиум материјал。.Пакет на 5 Pcs Алуминиумски круг род дијаметар : 6mm; должина : 500mm。.Алуминиумски прачки кои се користат во Опрема вратило, моторни вратило, минијатурни оска за вратило џеб модел.Игран : Лесно за машински алуминиумски прачки за мелење или струг работа во различни апликации и индустрии.Големина : 19.7 Инчен / 500mm во должина, 6mm во дијаметар.Материјал : Висок-цврстина 6061 алуминиум материјал。Пакет на 5 Pcs Алуминиумски круг род дијаметар : 6mm; должина : 500mm。Алуминиумски прачки кои се користат во Опрема вратило, моторни вратило, минијатурни оска за вратило џеб модел.Игран : Лесно за машински алуминиумски прачки за мелење или струг работа во различни апликации и индустрии.Напомена : 1. Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се обработката на објектот.2. Ве молиме овозможи 0.5-1cm грешка поради прирачник за мерење.3. Вистинска боја може да биде потемна или посветла отколку фотографија, ве молам, разберете дека бојата може да ги прикаже еден малку различни во различни следат, ви благодариме!Ако имате други должина барања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори што во време, ви благодарам.

Избор на купувачот..