• Ново
Гарднер Бендер Forney 30401 E6013 Заварување Род, 1/8-Инч, 1-Фунти
zoom_in

Гарднер Бендер Forney 30401 E6013 Заварување Род, 1/8-Инч, 1-Фунти

DEN 161.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производот е LB 1/8 6013 Заварување Род.Лесен за употреба.Сите позиција заварување, општа намена прачка за плитки пенетрација или во сиромашните ги собере до условите.Одлична мокрење акција, дава мазна и рамна монистра со стабилна лак со или AC или DC.Ниска spatter и одличен згура отстранување, практично самостојно чистење во вертикална надолу филети.Користење на сите видови на лесна челик каде олеснување на работата и добар изглед, потребно е во сите позиции, идеален за вертикално надолу заварување.Се користи за сите типови на лесна челик измислица.Forney 30401 E6013 Заварување Род, 1/8-Инч, 1-Фунти.

Избор на купувачот..