• Ново
WEJUANR 6061 Алуминиумски Прачки Тркалезни Бар, Може да Се Користи за DIY Обработка,Должина 500Mm Дијаметар 20mm Алуминиум Солидна Круг Род Струг Бар (1PCS)
zoom_in

WEJUANR 6061 Алуминиумски Прачки Тркалезни Бар, Може да Се Користи за DIY Обработка,Должина 500Mm Дијаметар 20mm Алуминиум Солидна

DEN 1396.08

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 19.7 Инчен / 500mm во должина, 20 во дијаметар.Материјал : Висок-цврстина 6061 алуминиум материјал。.Пакет на 1 Pcs Алуминиумски круг род дијаметар : 20mm;.Алуминиумски прачки кои се користат во Опрема вратило, моторни вратило, минијатурни оска за вратило џеб модел.Игран : Лесно за машински алуминиумски прачки за мелење или струг работа во различни апликации и индустрии.

Избор на купувачот..