• Ново
C14500 Легура 145 Tellurium Бакар Празен Круг Род (.7500) 3/4 Кол X 6 - се Користи, Неотворена, Неоштетени Објект
zoom_in

C14500 Легура 145 Tellurium Бакар Празен Круг Род (.7500) 3/4 Кол X 6 - се Користи, Неотворена, Неоштетени Објект

DEN 1795.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

C14500 ЛЕГУРА 145 TELLURIUM БАКАР ПРАЗЕН КРУГ РОД (.7500) 3/4" КОЛ X 6".Произведени во прецизни дебелина и големина.Суровини се произведени според висок технолошки стандарди.Алуминиумски производи предности лежат во широк спектар на апликации во поглед на трајност.Репро-материјал е повеќенаменски за широк спектар на апликации, како што се изградба или инженерство на мебел или транспортните објекти.C14500 ЛЕГУРА 145 TELLURIUM БАКАР ПРАЗЕН КРУГ РОД (.7500) 3/4" КОЛ X 6".

Избор на купувачот..