• Ново
Горила Автомобилската 41188XL Acorn Булбус Екстра Долг - 1/2-Инчен Тема Големина на Кутија од 60
zoom_in

Горила Автомобилската 41188XL Acorn Булбус Екстра Долг - 1/2-Инчен Тема Големина на Кутија од 60

DEN 668.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Надворешна Шема која Произведува Подобри вртежен момент и го Спречува Кршење. 3/4-Инчен Хексадецимален Големина.Квалитетот На Изработка Гарантира Трајност. 60-Степен Конусна Седиште. 1/2-Инчен Тема Големина.Горила Автомобилската 41188 XL Acorn Булбус Екстра Долг - 1/2-Инчен Тема Големина на Кутија од 60 е дизајниран со надворешна шема која произведува подобри вртежен момент и го спречува кршење.Овие повлечи ореви имаат 60-степен конусна седиште.Таа дава повеќе седење површина од традиционалните Тјунер повлечи ореви и карактеристики црн хром финиш.Темата големина е печат на секој повлечи орев за лесна идентификација.Заштита на најдобрите светски тркала за над 35 години!.

Избор на купувачот..