• Ново
M12x1.5 Повлечи Ореви, 12x1.5mm Тркала Повлечи Ореви Компатибилен со Тојота Авалон Camry Highlander Prius Сиена, Lexus IS300 на логична рамка CT200h HS250h GS450h и Повеќе, Маг Повлечи Нут со Миење,
zoom_in

M12x1.5 Повлечи Ореви, 12x1.5mm Тркала Повлечи Ореви Компатибилен со Тојота Авалон Camry Highlander Prius Сиена, Lexus IS300 на логична

DEN 647.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

СЕТ ОД 20 ПОВЛЕЧИ ОРЕВИ : Овој пакет вклучува 20 Орион Моторни Техника М12 x 1.5 повлечи ореви со маг седиште (1.46" долго со 1.17" широк) и упатствата за употреба да ги добиете сите на вашите тркала назад на патот колку што е можно поскоро.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овие 12mmx1.5 тркала ореви одговара широк спектар на модели.Компатибилен со Тојота Авалон, Camry, Highlander, Prius, Сиена.Lexus IS300, на логична рамка, CT200h, HS250h, GS450h.Мицубиши Lancer, Eclipse, Outlander, Galant.Scion x B, тц, i M, x D и повеќе.Видете подолу за целосна и точна fitment информации.ХРОМ-ОБЛОЖЕНО Q235 ЧЕЛИК : Нашата маг повлечи ореви се едни направени од едно парче на премиум Q235 челик што е ладно-фалсификувани и топлина третираат за супериорна сила и долговечност; хром позлата дополнително ја подобрува нивната отпорност на корозија.ПРЕЦИЗНОСТ ИНЖЕНЕРНИТЕ : за Да се осигура вашата безбедност, нашите повлечи ореви се произведени и тестирани по највисок стандард за да се исполнат, па дури и надмине ОЕМ квалитет и изведба на дел од нивната цена.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Орион Моторни Техника поддржува овие делови со вообичаените силна гаранција и пријателски 24/7 услуги на клиентите, притоа обезбедувајќи дека ќе уживате во нивната употреба за годините што доаѓаат. 1995-2020 Тојота Авалон, 1983-2020 Toyota Camry, 2003-2020 Тојота е корола, 2017-2018 Тојота е корола i M, 2001-2020 Toyota Highlander, 2003-2013 Тојота Матрица, 2004-2020 Toyota Prius, 2019-2020 Toyota Prius AWD-e, 2012-2015 Toyota Prius Plug-In, 2017-2020 Toyota Prius Премиер, 2012-2017 Toyota Prius V, 1996-2020 Toyota RAV4, 1998-2020 Тојота Сиена, 1995-2015 Тојота Такома, 2009-2015 Тојота Venza. 2011-2017 Lexus CT200h, 2013-2020 Lexus ES300h, 2007-2020 Lexus ES350, 2016-2020 Lexus gs F, 2016-2017 Lexus GS200t, 1993-2006 2018-2019 Lexus GS300, 2007-2011 2013-2020 Lexus GS350, 2007-2011 2013-2018 Lexus GS450h, 2008-2011 Lexus GS460, 2010-2012 година Lexus HS250h, 2008-2014 Lexus Е F, 2016-2017 Lexus IS200t, 2006-2015 Lexus IS250, 2001-2005 2016-2020 Lexus IS300, 2006-2020 Lexus IS350, 2012 Lexus на логична рамка, 2015-2017 Lexus NX200t, 2018-2020 Lexus NX300, 2015-2020 Lexus NX300h, 2015-2020 Lexus RC F, 2016-2017 Lexus RC200t, 2016-2020 Lexus RC300, 2015-2020 Lexus RC350, 2007-2020 Lexus RX350, 2018-2020 Lexus RX350 L, 2010-2020 Lexus RX450h, 2018-2020 Lexus RX450h L, 2019-2020 Lexus UX200, 2019-2020 Lexus UX250h. 1990-2012 Мицубиши Eclipse, 2018-2020 Мицубиши Eclipse Крст, 2004-2008 2010-2011 Мицубиши Зафат, 1999-2012 Мицубиши Galant, 2003-2006 2008-2015 Мицубиши Lancer, 2003-2020 Мицубиши Outlander, План За 2011-2015 2018-2020 Мицубиши Outlander Sport. 2016 година Scion i M, 2005-2016 Scion тц, 2008-2015 Scion x B, 2008-2014 Scion x D.

Избор на купувачот..