• Ново
Lunarable Вселената Ранец, Астронаут Одговараат На Черепот, Трајни Сите Намена Торба
zoom_in

Lunarable Вселената Ранец, Астронаут Одговараат На Черепот, Трајни Сите Намена Торба

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА : 14"W x 18.5"Х. Печатени област е 10.2" 11".Боја во печати : Сиво Црна.КАТНА ПРОСТОР : Mesh џеб за шише за вода, лаптоп оддел & мали прегради во предниот дел.МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетен полиестер.Има рамо ремени и носат се справи & монтажни печатење панел.МУЛТИ-ЦЕЛ : училиште торба, daypack, јога, спорт, плажа, патување, книги, базен и ПОВЕЌЕ!Забава.Разновиден.ПЕЧАТЕНИ - Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Со гордост дизајниран & печатени во САД.Ранец со одличен дизајн, изработка поцелисходно користење надвор од просторот за поголем волумен.ЦЕЛОКУПНАТА МЕРЕЊА : 14"W x 18.5"Х. КАРАКТЕРИСТИКИ на мрежа надворешниот оддел за вода во шишиња + лаптоп/таблет сметководствена простор во внатрешноста кој одговара на 15" лаптопи + мал прегради во за телефони, пенкала, пари, картички и сл.Главната боја на ранец е Црна.Тоа има монтажни печатење панел на предната страна.Големината на сликата печатени е 10.2 11 инчи.Рамо ремени се прилагодливи и исто така има носат справи.Оваа торба ќе биде вашиот нов омилена работа!Само почнам да размислувам на сите места каде што можете да го користите овој кул daypack!Пешачење, велосипед вози, училиште, плажа, да се патува, патувања, забавни паркови, фестивали, концерти, плажа, Нема граници!Се тоа каде некогаш сакате.Направени од супериорен полиестер платно, тоа е издржливи и долготрајни, исто така, светлината и компактен за вашиот удобно носење.Совршен подарок идеја!Со широка палета на отпечатоци ќе се најдат насекаде, и сте сигурни да се најде вистинскиот дизајн за таа посебна личност!Нашите торба дизајни се професионално печатени, така вашиот уникатен дизајн ќе изгледаат одлично и да се направи некој насмевка со смешна, симпатична, гроздобер, или изразено уметнички дела.Изменуваат, персонализирани производи се многу популарни.Како производители на дигитални печатени производи, ние ги следат тековните трендови и ќе ви ги претставам најновите топли модни производи.Или подарок на вашето семејство или пријател, татко, мајка, ќерка, син, дечко девојка, најдобар пријател, внука, внук, внуци или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични.Еколошки, без боја супстанција да му наштети на здравјето на вашето семејство.Бои нема да избледи благодарение на новото дигитално печатење методи.На дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно, но поради разликите во компјутерски монитори, ние не може да биде одговорен за варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.

Избор на купувачот..