• Ново
Daypack Обичните Цветови Гитара Рамо Ранец за Патување Шопинг Пешачење
zoom_in

Daypack Обичните Цветови Гитара Рамо Ранец за Патување Шопинг Пешачење

DEN 647.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Голем капацитет-надворешни димензии : 31x14.5x37cm/12x5.7x14.6in.Материјал : полиестер + кожа, водоотпорен, анти-навремено, лесен за чистење, брзо сушење, издржливи.Една од главните капацитет на кеса, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, 4 мали прегради за складирање и 1 патент џеб внатре, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет.Со двојно патент дизајн, тоа е полесно да изберете и место предмети.Уникатен печат : ранец е целосно печатени, со користење на специјални печатење и боење технологија, целокупниот изглед е стилски, како и за печатење не е лесно да исчезнат.Овој голем капацитет ранец може да се користи како лаптоп ранец, секојдневно секојдневен ранец, училиште торба, туристички ранец, тоа може да ги исполни вашите различни потреби.Овој ранец е среден по големина, погодна за возрасни и деца, и има елегантен стил кој може да се користи од страна на момчиња и девојчиња.Големина : 31x14.5x37cm/12x5.7x14.6in.Тежина : 0.42 кг.Водоотпорен материјал : ранец е изработен од полиестер и кожа, која е водоотпорен, навремено-отпорни, нечистотија-отпорни, лесен за чистење, брзо сушење, силни и издржливи.Структура : ранец има главната капацитет џеб, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, 4 мали прегради за складирање и 1 патент џеб внатре, мулти-џеб дизајн, умерена капацитет.Двојно патент дизајн го прави полесно да ги собереш и место предмети.Уникатен печатење дизајн : ранец е целосно печатени, со користење на специјални печатење и боење технологија, целокупниот изглед е стилски, како и за печатење не е лесно да исчезнат.Мултифункционален ранец : Овој голем капацитет ранец може да се користи како торба за лаптоп, секојдневно секојдневен ранец, училиште торба, туристички ранец, тоа може да ги исполни вашите различни потреби.Унисекс : Овој ранец е среден по големина, погодна за возрасни и деца, и има елегантен стил кој може да се користи од страна на момчиња и девојчиња.Answer : ___________________________ Note : Xingruyun се фокусира на производство и продажба на ранци, чанти, спортски торби, монета purses, итн.Ние само сакаме да им обезбеди на корисниците со најдобрите производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно да ни испратите Mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..