• Ново
Taiss/10pcs Блек Метал 6 мм Knurled Вратило Вметнете Кол. Potentiometer Контролните Копчиња се Префрлите knob 21mm Кол. x 16mm Висина
zoom_in

Taiss/10pcs Блек Метал 6 мм Knurled Вратило Вметнете Кол. Potentiometer Контролните Копчиња се Префрлите knob 21mm Кол. x 16mm Висина

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Точка Име : Ротари Knob.Материјал : Пластика, Метал; Боја : Црна, Сребрена Тон;.Одговара за Knurled Бунари со Дијаметар : 6mm/ 15/64";.Големина : x 16.5 20.5 mm/ 0.8" x 0.65"(D*H).Пакет содржина : 10 x ротари контрола knob.Оваа Ротари Knob е направен од Алуминиум материјал, одговара за 6mm Knurled Вратило, се Користи директна вметнување Knurled Вратило.

Избор на купувачот..