• Ново
Џек Метал за Миење, G3/8 Ореви Висока Цврстина со 0.8 MM Теренот за Електрична Гитара и Бас(злато)
zoom_in

Џек Метал за Миење, G3/8 Ореви Висока Цврстина со 0.8 MM Теренот за Електрична Гитара и Бас(злато)

DEN 1668.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[МАЗНА И ЛЕСНА] на орев и за миење е мазна и лесна, со тесна врска и не е лесно да се лизга. [МЕТАЛ МАТЕРИЈАЛ] Овие ореви и подлошки се направени на одлични метален материјал со висока цврстина и отпорност на абење. [ЏЕК ВРСКА] Главно се користи за поврзување на електрична гитара или електричен бас интерфејс, кои се добри сврзувачки елементи. [ПРОИЗВОД КОЛИЧИНА] Вклучувајќи 14pcs ореви и 14pcs подлошки, количината е доволна и може да се користи и да се замени во секое време. [СТАНДАРДНА ТЕМА] Овие ореви сите имаме стандард G3/8 (9.36 MM) женски навој со презентација на 0.8 ММ. Функција : 1. [ПРОИЗВОД КОЛИЧИНА] Вклучувајќи 14pcs ореви и 14pcs подлошки, количината е доволна и може да се користи и да се замени во секое време.2. [МЕТАЛ МАТЕРИЈАЛ] Овие ореви и подлошки се направени на одлични метален материјал со висока цврстина и отпорност на абење.3. [СТАНДАРДНА ТЕМА] Овие ореви сите имаме стандард G3/8 (9.36 MM) женски навој со презентација на 0.8 ММ. 4. [МАЗНА И ЛЕСНА] на орев и за миење е мазна и лесна, со тесна врска и не е лесно да се лизга.5. [ЏЕК ВРСКА] Главно се користи за поврзување на електрична гитара или електричен бас интерфејс, кои се добри сврзувачки елементи.Спецификација : Предмет Тип : Орев за Миење Kit Material : Metal Female Тема : G3/8 (9.36 MM)на Теренот : 0.8 MM Пакет Листата : 14 x Nuts14 x Подлошки.

Item Type:
Nut Washer Kit
Material:
Metal
Female Thread:
G3/8 (9.36MM)
Pitch:
0.8MM
Package List:
14 x Nuts14 x Washers :

Избор на купувачот..