• Ново
Leyiyi 6x4ft Пролет Градина Остава Позадина Градинарство Растенија Гранџ Камен Ѕид Зеленило Банер Ване Гранка Опфатени Гроздобер Архитектура Фото Позадина Свадба Деца
zoom_in

Leyiyi 6x4ft Пролет Градина Остава Позадина Градинарство Растенија Гранџ Камен Ѕид Зеленило Банер Ване Гранка Опфатени Гроздобер

DEN 244.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој објект е 6x4ft, 180cm широк и 120cm висока.Тоа е материјал е тенка винил, лесен , па тоа е удобен за носење, и погодна за секој случај.На оваа фотографија позадина, исто така може да се користи во сите видови на настани како годишнина, забава, топка, банкет, состанок, бебе туш, црквата се игра, булчински туш, роденден, фото-портрет, прикажување, свадба, youtube видео одлуки, фото метла, студио за снимање, во секое време ви треба.Тоа може да се користи во секоја прилика сакате, како на пример, стан, дома ентериерно уредување како ѕид, хартија, завеса, итн.Тоа ќе бидат испратени до вас укината (поради поштата политики на превозот големина), па може да има некои winkles, да ги отстрани можете да : a.Обеси на уредно место за неколку дена.б.Одвиткајте го цврсто со цилиндрична објект.в.Рашири тоа и го стави некои тешки работи на аглите за некое време.г.Железо од назад како железо вашата тенка облека.Сите предмети бродови директно од нашата компанија, секогаш треба 10-18 работни дена да пристигне со бесплатен превозот.Сите фотографија позадини можат да се индивидуализира, различни големини, со додавање на букви, ве молиме контактирајте ме пред да го плати.Кога правите некоја фотографија, се пука, се сеќавам дека различни осветлување ќе произведува различни резултати, па еден добар начин да се подобри вашите фотографии е да експериментираат со прилагодување на осветлување.Добредојдени се ваши повратни информации, така што ќе може да продолжат да ги задоволат вашите потреби и ви нуди највисоко ниво на грижа за корисниците.

Избор на купувачот..