• Ново
AOFOTO 10x10ft Маглина Позадина Aerospace Ѕвезденото Небо Фотографија Позадина Вселената Галаксија Вселената Возрасни Дете Девојка Момче Деца Портрет Училиште Активност Фо
zoom_in

AOFOTO 10x10ft Маглина Позадина Aerospace Ѕвезденото Небо Фотографија Позадина Вселената Галаксија Вселената Возрасни Дете Девојка

DEN 1175.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Големина : 10x10ft (3x3 Метри), во позадина е идеален за објектот и портрет снимање како дете, Дете, деца, новороденче, бебе, девојка, момче, за возрасни, бебе туш, свадба, дома, настан, партија, булчински туш, одмор, клуб ahow, сценски чин капка, прослава, внатрешна декорација, и производ фотографија.Исто така, совршен за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија, како и за видео во живо backdrops или се прикажува.Материјал : тенок винил и лесна, мала тежина и тоа може да биде укината и преносни; Висока резолуција и квалитет, не е лесно да исчезнат (ве Молиме не го стави во директна сончева светлина);.Користејќи серија на високо-технолошки дигитален дизајн и професионални компјутерот печатен, тоа го прави на снимање ефект повеќе реални и шарени.Различни осветлување ќе имаат различни снимање ефект, можете да се обидете да ја подесите светлата да се направи вашите фотографии подобро.Дигиталниот photograpghy потекло, ќе биде испратен од укината, ако сте го добиле тоа и го најде има мало браздата погоре, ве молиме да не грижете се, ве молиме да користите железо да железо задната страна, браздата ќе биде лесно да се излезе.Лесно да се откажам straightly или природно.Фото backdrops се отсјај слободни и се тркалаат станот; Тие се одлични за студио за фотографија.Ние поддршка на снимање потекло прилагоди вашето барање, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Секогаш сме биле прават нашите најдобри за да ви обезбеди најдобра услуга и сигурни производи.И вашиот предлог ќе ни се направи подобро, да ви се повеќе задоволни.

Избор на купувачот..