• Ново
Dfgdf Масажа Табела Лист Поставува со Лицето Остатокот Дупка, Масажа Кревети Здолниште Pillowcase Столче Маска,Микрофибер Возбудува Убавината Кревет Покрие 4-Парче Сет
zoom_in

Dfgdf Масажа Табела Лист Поставува со Лицето Остатокот Дупка, Масажа Кревети Здолниште Pillowcase Столче Маска,Микрофибер Возбудува

DEN 739.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

?LUXURY SPA СЕТ ПОСТЕЛНИНАУбави бои и едноставен дизајн ќе ја подобри целата околина на вашата соба или бања, Идеално трајни производи за комерцијална употреба. ?Повеќето Удобно Масажа Кревет ПокриеНашата Убавина Четири-парче Сет Е Направен Од 100% Полиестер И Е Мека И Удобна.Со Голема Сила И Еластична Recovery,Тоа Е Трајни,Анти-навремено И не-Железо. ?Функционална Масажа Каучот ПоставитеВо Здолниште Лист Е Толку Добро Да Се Скрие На Сите Ваши Предмети Под Масажа Маса,Што Го Прави Вашиот Spa Да Бидат Чисти И Да Се Среди И Да Се Зачува Простор.Ќебе Е Голема И Дебела Доволно Да ги Задржи Клиентот за Приватноста И температурата на Телото. ?Погоден за стандард масиПогодни за речиси сите масажа кревети со квадратни агли.Еластичен обврзувачки листови се лесно да се слајд,се Одржа во место, И лесно да се приспособат на перници.Преголеми листови се обезбеди максимална маса покриеност и чист стил. ?ELEGENT СТИЛПрекрасен кавга дизајн карактеристики се собраа возбудува околу 3 страни од креветот за класичен,Убав и долготрајни.Обновете Го Вашиот Масажа Табела Со Оваа Масажа Табела Здолниште Во Собата.Донесе Професионална И Луксузен Изглед На Вашиот клиент.Оваа Масажа Табела Здолниште во Собата Е Совршена Комбинација На Функционалноста И добар Изглед.На Постелнина Може да Бидат Применливи во Салон за Убавина Тетоважи Спа Акупунктура Chiropractic третмани.Типична примена Салон за Убавина;Масажа Соба;салон за Убавина;homeu2013health;Луксузен Хотел;здравствен Клуб;сауна, Бања Соба И повеќе Оваа 4 Парчиња Сет Вклучува Масажа Табела Лист, Кревет Покрие Со Quilted Ќебе, Pillowcase И Столче Маска, Обезбедува Сите Можности За Вашите употреба.

Избор на купувачот..