• Ново
Масажа Табела Здолниште Сетови 4 Парче Сет Луксуз, Солидна Боја Масажа Табела Здолниште Убавината на Лицето Кревет Постелнина Лен Valance Лист Покрие со Пад Bedskirt
zoom_in

Масажа Табела Здолниште Сетови 4 Парче Сет Луксуз, Солидна Боја Масажа Табела Здолниште Убавината на Лицето Кревет Постелнина Лен

DEN 1816.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Висок Квалитет Ткаенини】Нашата убавина четири-парче костим е направен од чист памук, меки и удобни, со висока јачина и еластична обновување, трајни, анти-навремено и не-железо. 【Високо-квалитетни микрофибер држи убава】на Оваа високо-квалитетни микрофибер табела здолниште може да издржи носат и солза, држи убава, и ви обезбедува со долга-трајни и економски производ. 【Одлична клиент искуство】Лицето Кревет Покрие Дизајниран со лицето дишење дупки, вашите клиенти обезбеди дополнителна удобност, направете ја вашата СПА соба професионални и чисти, и да се обезбеди скриен простор за заштеда на енергија за вашето спа додатоци. 【Универзална големина мулти-боја опции】Масажа поставите погодна за речиси сите масажа кревети, еластичен комплет листови се лесно да се слајд, се зацврсти во место, и лесно да се приспособат на перници.Екстра-големи листови се обезбеди максимална кревет покриеност и чист стил, и се достапни во различни бои. 【Луксузни Спа Лист Поставите】Масажа лист поставите убави бои и едноставен дизајн ќе се подобри целокупната средина на вашата соба или бањата, многу погодна за комерцијална употреба, направете го вашиот spa чисто и уредно, и да се зачува простор.Чиста Боја Масажа Табела Лист Поставува со лицето Остатокот Дупка, Убавина Кревет Покрие Здолниште Масажа Bedspreads Медицински Кревет Здолниште Лист Спа Здравје Комерцијални Одделение Карактеристики : ۞Масажа на лице со маски изработени од чист памук, меки и удобни, со голема сила, јак еластичност, трајни ۞Масажа Кревет Опфаќа можат да го издржат носат и солза, имајте убава, и да ви обезбеди со трајни и економски производи ۞Масажа лист користење лицето дишење дупка дизајн, вашите клиенти обезбеди дополнителна удобност ۞Масажа поставите обезбеди максимална кревет покриеност и чист стил, и постојат различни бои да се избере од Спецификација : Име на Производ : Кревет Покритие за Салон за Убавина Материјал : чист памук Забелешка : 【1】Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3мм 【2】Поради различни екранот и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата боја пакетот вклучува : 1*кревет маска 1*ватенка маска 1*pillowcase 1*столица капак.

Product Name:
Bed Cover for Beauty Salon
Material:
pure cotton
Note:
【1】Due to manual measurement, please allow an error of 1-3mm :
【2】Due to different display and lighting effects, the actual color may be slightly different from the picture color :
The package includes:
1*bed cover :
1*quilt cover :
1*pillowcase :
1*stool cover :

Избор на купувачот..