• Ново
ODASDO Бебе Девојка 1 2 3 Роденден Шарени Долг Ракав Туту Tulle Принцеза се Облекуваат за Партијата Торта Пресече Облека Облека
zoom_in

ODASDO Бебе Девојка 1 2 3 Роденден Шарени Долг Ракав Туту Tulle Принцеза се Облекуваат за Партијата Торта Пресече Облека Облека

DEN 228.48

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Рака Мие Само.ДЕВОЈКА ШАРЕНИ РОДЕНДЕН ОБЛЕЧИ - Симпатична бебе бебе девојка години прв / втор / трет роденден шарени долг ракав туту tulle фустан.Принцезата торта пресече облека, фотографија во костим фото реквизити.ШИК ДИЗАЈН - Симпатична бебе роденден се облекуваат.Карактеристики о-врат, долги ракави дизајн, погоден за пролет, есен, зима се носат.Класичен шарени врвот, печатени со сјајна златно писмо "еден", "два", "три", а круната на предната страна.Сатенски bowknot оркестарот на половината, мулти-слоеви на меки туту tulle здолниште, го направите вашиот малку како принцеза.И ова здолниште со мека обвивка во внатрешноста, многу удобен за носење.МЕК ПАМУЧЕН МАТЕРИЈАЛ - главниот материјал на овој деца роденден се облекуваат е памук.Многу мека рака чувство, дише, ќе го задржи вашето мала принцеза удобно сите партија долго.ПОГОДНА ПРИЛИКА - Совршени за бебе 1 / 2 / 3-ти роденден, прво една година партија, торта пресече, фото снимање, фотографијата, роденден слики, одмор, церемонијата, крштевки, Божиќ, ноќта на Вештерките, Велигден, денот на Благодарноста, церемонија, секојдневно носење, повик, се облекуваат за партијата, исто така, една одлична идеја за вашето бебе туш подарок.ГОЛЕМИНАТА & се ГРИЖИ - Прекрасни бебе торта пресече фустан.Предлагам за 1, 2, 3 години бебиња.Ве молиме погледнете ги нашите големината на табелата за да добиете подетални информации.Чувајте ја оваа симпатична бебе принцеза се облекуваат изгледате одлично за годините што доаѓаат!Pls рака мие ладно, линија сува.Не кајгана, железо, или собори сува.

Избор на купувачот..