• Ново
1/2 FIP 200 WOG Портата Вентил Доведе Слободни 940132LF (Пакување од 10)
zoom_in

1/2 FIP 200 WOG Портата Вентил Доведе Слободни 940132LF (Пакување од 10)

DEN 1574.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

125 WSP.NSF Одобрени.Леано Железо Се Справи.Не Зголемувањето На Матични. 200 WOG Портата Вентил. 200 WOG (Coldwater, нафта, гас), 125 WSP (Заситен со Пареа).Кован месинг тело/bon List - посилна од песок одлеаноци.Супериорен квалитет и заврши.

Избор на купувачот..