• Ново
X-DREE Кабинет Вратата Портата 162mm Долго Нерѓосувачки Челик Latch приклучните поврзување Слајд Гром Сребрен Тон(Puerta de la puerta del gabinete 162 мм де largo de acero inoxidable Latch цевка цевка С
zoom_in

X-DREE Кабинет Вратата Портата 162mm Долго Нерѓосувачки Челик Latch приклучните поврзување Слајд Гром Сребрен Тон(Puerta de la puerta

DEN 1111.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Пакет Содржина : 1 x приклучните поврзување на Гром,Некои Завртки; Име на Производ : приклучните поврзување на Гром; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 92g; Монтажа Дупка со Дијаметар : 3мм/0.12"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Вкупна Должина : 162mm/6.4"; Вкупната Големина : 150 x 25 x 10мм/6" x 1" x 0.4"(L*W*H).Топ Дијаметар : 7mm/0.28"; Дупка од Далечина : 122 x 20mm/4.8" x 0.8"(L*W)(Diámetro del tornillo : 7 mm / 0,28' '; Distancia del agujero : 122 x 20 mm / 4,8' 'x 0,8' '(L * W).Плоча Големина : 25 x 12 x 10мм/1" x 0.47" x 0.4"(L*W*H); Плоча Дупка Растојание : 20mm/0.8"(Tamaño де ла placa : 25 x 12 x 10 mm / 1' 'x 0.47' 'x 0.4' '(L * W * H); Distancia del orificio де ла placa : 20 mm / 0.8' '.Кабинет Вратата Портата 162mm Долго Нерѓосувачки Челик Latch приклучните поврзување Слајд Гром Сребро Tone Made од нерѓосувачки челик материјал, ова безбедност приклучните поврзување на болт може да се користи за долго време.приклучните поврзување на болт да се користи на свлечишта за обезбедување на врати, месеци лесно, само површински штрајк.Оваа врата приклучните поврзување болт е повеќе безбеден начин да го заклучите вашиот врати и прозорци.совршен за употреба на врати, гејтс и кабинети, итн.Опис на Spanish Puerta de la puerta del gabinete 162 мм де largo de acero inoxidable Latch цевка цевка Слајд Гром Tono plateado Contenido del paquete : 1 x tornillo де barril, algunos tornillos; Nombre del producto : Tornillo де barril; Материјал : Acero inoxidable Peso : 92 g; Diámetro del orificio де montaje : 3 mm / 0.12' '; Боја директорот : Tono plateado Longitud вкупно : 162 мм / 6.4' '; Tamaño вкупно : 150 x 25 x 10 mm / 6' "x 1' 'x 0.4' '(L * W * H) Diámetro del tornillo : 7 mm / 0,28' '; Distancia del agujero : 122 x 20 mm / 4,8' 'x 0,8' '(L * W) Tamaño де ла placa : 25 x 12 x 10 mm / 1' 'x 0.47' 'x 0.4' '(L * W * H); Distancia del orificio де ла placa : 20 mm / 0.8' '.

Избор на купувачот..