• Ново
Alanfox 6 Поставува Вратата за Безбедност Слајд Latch Заклучување, 3 Инчен Барел Гром Latch Слајд, од не ' Рѓосувачки Челик Лизгачки Вратата Latch со Завртки за Дома Двор Градин?
zoom_in

Alanfox 6 Поставува Вратата за Безбедност Слајд Latch Заклучување, 3 Инчен Барел Гром Latch Слајд, од не ' Рѓосувачки Челик Лизгачки

DEN 284.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【ПРИМЕНЛИВИ】- Ова барел гром слајд latch погоден за обезбедување на врати, како што се домашна бања/спална соба вратата, градина врата на врата, ограда, дрвени врати, прозорци, кабинети, барови, тоалети, kennels и на многу други места. 【ЗДРАВ & ТРАЈНИ】- Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, брусен nickle заврши и полирање без исчезнува, овие барел гром брави се носат-отпорни, рѓа, отпорен на корозија, силна и тешки,тоа нема да се наведнуваат лесно, што ќе ви овозможи да ги користите за долго време. 【ЛЕСНО ДА се INSTANLL】- Лесно да се инсталира, само со вежба или шрафцигер, дури и тинејџерите, жените и постарите лица може лесно да се инсталира на барел гром latch слајд. 【ЗАДРЖИ БЕЗБЕДНО ПРИВАТНИ】- Нашата врата слајд latch заклучување дојде со завртки(вклучена), вратата latch претрпе многу тест операции, тоа е мал, но ќе се одржи на вашата врата се затвори цврсто за спречување на куче од трчање надвор или затворање на вратата за да спречите децата од преземање на работите, одржување на безбедноста и приватноста на вашиот дом!. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】- 6 Поставува вратата latch(вклучувајќи завртки)и Пријателски Услуги на Клиентите, вашето задоволство е наш врвен приоритет, било кој квалитет на прашања, ве молиме контактирајте со нас за да добиете замена или враќање на средствата.Повеќе Користи Лизгајте го Кодот обично е инсталиран на вратите на спални соби, бањи и тоалети за да се спречи другите од кршење и да се заштити вашата приватност дома или канцеларија.Ако имате некои кабинети и кутии кои треба да бидат затворени цврсто, Слајд Заклучување е исто така добар избор.Некои од нашите клиенти користете го Лизгачот за Заклучување за да го заклучите kennels и кокошарниците.Спецификација : -Боја : Сребрена. -Материјал : Високо квалитетен не ' рѓосувачки челик. -Пакет вклучуваат : 6 Поставува вратата latch(вклучуваат завртки) answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мерени рачно и не можат да бидат мали отстапувања.Кликнете "Додај во Кошничката' копче погоре, за да го Нарачате Сега.Ви благодариме за вашата доверба на Alanfox.Ние ќе работат понапорно за да се направи производ подобро !.

Избор на купувачот..