• Ново
LIUYI-1 Деликатна 2X Home Security Пролет Слајд Гром Прозорец Вратата Автоматски Latch Заклучување Само Затворање
zoom_in

LIUYI-1 Деликатна 2X Home Security Пролет Слајд Гром Прозорец Вратата Автоматски Latch Заклучување Само Затворање

DEN 573.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1.Име : Цинк Легура Слајд Гром. 2.Боја : Сребро. 3.Материјал : Цинк Легура. 4.Големина : 43x43x46mm. 5.Пакет Содржина : - 2 x Цинк Легура Слајд Болт(Со 1 Одбивни, 4 завртки).Да се направи на цинк легура материјал,постабилна и издржливи,сребро површината боја.Цинк легура автоматска врата болт, пролет натоварени, се повлече прстен отскокнување, лесна инсталација.Погоден одговара за дома, соба врати, прозорци и др.1.Име : Цинк Легура Слајд Bolt2.Боја : Silver3.Материјал : Цинк Alloy4.Големина : 43x43x46mm5.Пакет Содржина : - 2 x Цинк Легура Слајд Болт(Со 1 Одбивни, 4 навртки)Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Избор на купувачот..