• Ново
X-DREE Дома Пролет Натоварени Метална Врата за Безбедност приклучните поврзување Гром Latch 2.8 Должина 6 Компјутери(Hogar един resorte де метал Puerta de seguridad Barril Perno Perno 2.8' 'Longitud 6 К
zoom_in

X-DREE Дома Пролет Натоварени Метална Врата за Безбедност приклучните поврзување Гром Latch 2.8 Должина 6 Компјутери(Hogar един resorte

DEN 2347.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Име На Производ : Пролет Latch;Материјал : Метал.Димензија : 7 x 2cm / 2.8" x 0.8" (L*W).Топ Кол. : 5mm / 0.2".Нето Тежина : 129g(Peso Neto : 129g.Пакет Содржина : 6 x приклучните поврзување Гром Latch(Contenido del paquete : 6 x cierre де perno де cañón.Дома Пролет Натоварени Метална Врата за Безбедност приклучните поврзување Гром Latch 2.8" Должина 6 Pcs Made на добар квалитет на метални материјали.Пролет натоварени гром може да бидат заклучени во отворена позиција.0 Description во Spanish Hogar един resorte де метал Puerta de seguridad Barril Perno Perno 2.8' 'Longitud 6 Pcs Nombre del producto : Пролет Latch; Материјал : Metal Dimensión : 7 х 2 см / 2.8' 'x 0.8' '(L * W) Diámetro del tornillo : 5 mm / 0.2' 'Peso Neto : 129g Contenido del paquete : 6 x cierre де perno де cañón.

Избор на купувачот..