• Ново
visesunny Среќни Велигденски Зајак Јајце Цвет Перење Кошеви Ткаенина Складирање Бин Складирање Кутија Расклопна Складирање Кошница Играчка Облека Полици Кошница за Б
zoom_in

visesunny Среќни Велигденски Зајак Јајце Цвет Перење Кошеви Ткаенина Складирање Бин Складирање Кутија Расклопна Складирање Кошница

DEN 599.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

☑️ XXX-ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ 20" x 20"x 14" ПАМУК ЈАЖЕ СКЛАДИРАЊЕ КОШЕВИ – Тие се доволно голема за чување на предмети, како дополнителни ќебиња, утешители, ќебиња, фрли перници, перничиња, и препарирани животни, зимска облека, перење, и повеќе.Тој нуди многу простор за помали разно предмети премногу, како книги, списанија, магазини и играчки, да ги задржи вашиот простор за живеење уредни и чисти!тие се исто така одличен декор на фестивалот , како ноќта на вештерките, божиќ, на вљубените, таткото, мајката , децата ден и така натаму. ☑️ ДЕКОРАТИВНИ МУЛТИ-ЦЕЛ ПЛАТНО КОШЕВИ – Тие се стилски, практична алтернатива на другите здодевни складирање решенија.Не само нашите кошеви ви помогне да се организираат, својот елегантен, софистициран облик и неутрални бои ќе се надополнуваат било оркестарот и соба : бања, расадник, игра соба, спална соба, дневна соба, перална, дури и багажникот на колата.Тие се направи една прекрасна, но и практичен подарок за пријателите или семејството за роденден, свадба, бебе туш, housewarming, или било кој друг подарок-давање прилики!. ☑️ ПРЕНОСНИ, РАСКЛОПНА & ТРАЈНИ, водоотпорен – Направен од висок квалитет на ДВОЈНО ПЛАТНО материјали, нашите складирање кошеви се малку мека, но цврсти доволно да се задржи нивната форма и се застане на своите сопствени.Тие се, исто така, prefect перење попречува со бела ЈП внатрешниот слој.Здрав, великодушно големина се справува со засилен крои овозможи удобен и удобно носење на тешки товари околу куќата.Тие се расклопна, кои може да се здипли до кога не е во употреба или кога ќе патуваат. ☑️ БЕЗБЕДНИ ЗА БЕБИЊА, ДЕЦА И домашни МИЛЕНИЦИ – Нашиот тим, кантите се не-токсични премиум памук јажиња, така тие се безбедни за употреба насекаде во вашиот дом.Квалитетот на изработка обезбедува не постојат остри или тешко рабовите на нула подови или stub прсти.Користете ги со целосен мир на умот околу бебиња, деца и домашни миленици. ☑️ ЗАБЕЛЕШКА – ве Молиме имајте во предвид дека нашата кошеви поклопени за превозот поради неговата голема големина која може да резултира во некои набори.Следете ги ЛЕСЕН чекор : да се Стави некои големи работи или се измазнети од страна на пареа железо и фен, и тогаш Тоа ќе ја врати оригиналната форма по еден период на време.Ги чисти само, не користете абразивни почиста.Во исто време, не ја користете машината за перење да се исчисти торба, тоа ќе ја оштети Вода-Resistantcoating.Ако навистина ви се допаѓа тоа, КУПИ СЕГА!.

Избор на купувачот..