• Ново
Hottong Кујна Масло Доказ, Водоотпорен Налепница Алуминиумска Фолија Кујна, Шпорет Кабинет Фиока Портокалова Кора Жито Само Лепило Wallpaper(15.8x197inches,Сребро)
zoom_in

Hottong Кујна Масло Доказ, Водоотпорен Налепница Алуминиумска Фолија Кујна, Шпорет Кабинет Фиока Портокалова Кора Жито Само Лепило

DEN 407.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Материјал : Еко-пријателски Алуминиумска фолија, Анти-нафта, анти-прашина и анти-вода.Оваа сребро портокалова кора текстура плочки може да биде лесно се сече и се намали за да одговараат на вашиот простор.Само лепило кора и се држи позадина, Отстранлив назад налепница има cut-да-собере мрежа на линии за лесно мерење и сместување, лесно за вас да се создаде нов изглед или поправање на изгледот на сите постоечки мазни површини.DIY намалување на било која форма и димензии,практични како tablecloth/табела тркач/полица лагер/кабинетот душеци/фиока за хартија/биро подлога/првенство увеселителен парк/табела мат.Се препорачува за употреба : кујната кабинети ,countertop ,полици, ѕидови ,Провизии области ,Dishwashers, машина за миење Садови Панели, Фурна Хауба, Фрижидери ,апарат итн, инстант кора и се применуваат на рамни површини.Карактеристики : 1, ги вашите зачувани објекти ширина 0.61 м* должина 5m(24x197inches).Пакет Содржина : 1 Тркалаат x Полица Облоги Напомена : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење и makesure не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постојат и хроматска аберација asthe различни поставување на слики.

Избор на купувачот..