• Ново
Taamall Simplemuji самолепливи Бела Сина Мермер Кора & Стап Полица Лагер Салон Фиока Налепница 17.7 Инчен од 130Inch
zoom_in

Taamall Simplemuji самолепливи Бела Сина Мермер Кора & Стап Полица Лагер Салон Фиока Налепница 17.7 Инчен од 130Inch

DEN 359.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ГОЛЕМИНА : 17.7" x130" (45 x300 cm); Дебелина : 0.20 мм.ФУНКЦИЈА : Вода доказ,може да се избрише со крпа, Еко-пријателски,со користење на смола PVC, Не-хлор избелени.отстранлив,нема да ја оштети Countertop.ЛЕСНО МЕРКА : Постои мерка-и-намалување на мрежа за поддршка хартија,која тој ќе корисно кога ќе се намали на хартија.ПОВЕЌЕ намени : Одлична за декорирање на вашиот мебел или освежување куќа, совршен за Кујна и Купатило Употреба,водоотпорен винил може да се користи како countertop маска,или за салон фиока,занает проекти,ноќната,bookcase,полица,врата и така натаму.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : само лупам и стап!Корисникот ќе бидат вклучени.Опис на мермер хартија: 1.Боја : Сива Сини 2.Производ големина : 17.7 X 130 (45*300cm) 3.Пакување големина : 17x1.6x1.6 во (61*4*4 cm) Забелешки : ■ Боја може да изгледаат различно за секој монитор.Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации ние не може да гарантира дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии.

Избор на купувачот..