• Ново
Waterloo 16.5 Широк Не Се Лизга Фиока Лагер Тркалаат, Црна
zoom_in

Waterloo 16.5 Широк Не Се Лизга Фиока Лагер Тркалаат, Црна

DEN 210.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Не се лизга отвори ткаат винил материјал помага да се одржи алатки во место.Штити алатки и фиоки од гребнатини. 16.5" ширина е совршена големина за Waterloo градите.Може да се намали за да ги собере било фиока. 1 година ограничена гаранција ги штити против дефекти.Тоа е вистински срам да се повлече отворите фиока за да ги видите сите ваши алатки chaotically мешаат на врвот од еден на друг.Инсталирање на неколку облоги од Waterloo не се лизга фиока лагер тркалаат - 6 ролни пакет, и никогаш не нередот повторно.Овие 6 не се лизга фиока облоги се направени од plasticized винил пена што ги заштитува не само ваши алатки, но и во внатрешноста на вашите фиоки од гребнатини.Да заборавите за пропаѓање; вашиот tools нема да budge без разлика колку брзо можете да Непредвидлива отворите фиока.Конечно, ќе бидете во можност да ги организирате вашите опрема така, тоа е повеќе видливи и достапни, и можете дури и ќе се ослободи некои екстра простор сега дека сè е претставен многу повеќе уредно.За Waterloo индустрии, inc.Waterloo индустрии, inc.Е најголемиот светски снабдувач на алатка за складирање на производи, и тоа е горд на понудата на над 80 години на производство на совршеност.Waterloo одржува продуктивноста додека производство на исклучителен квалитет на производите.Тоа е во процес на инспекции и неговите вработени се овластени да донесат брзи одлуки, каде квалитетот е во прашање.Waterloo е во согласност лидер во карактеристики и тестирање во споредба со другите марки, и своите прототипови се подложени на голема батеријата на замор и трајност на тестови.Waterloo е цврст Верник дека корисниците треба да имаат свои налози исполнети точно и дека тие да пристигнат на нивната дестинација без штета.Plasticized винил пена.Поместена отвори ткаат шема.Не се лизга функција спречува алатки од лизгање.Картон на 6 ролни.За употреба во вашиот Waterloo фиоки.

Избор на купувачот..