• Ново
Yifely Blue & White Карирани Шема Мебел Заштитна Хартија, самолепливи Полица Лагер Салон Фиока Оркестарот Налепница 17.7 Инчен од 13 Метри
zoom_in

Yifely Blue & White Карирани Шема Мебел Заштитна Хартија, самолепливи Полица Лагер Салон Фиока Оркестарот Налепница 17.7 Инчен од

DEN 354.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Самолепливи Брише се чистат со влажна крпа или сунѓер.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ КОРИСТЕТЕ & ДЕКОРАЦИЈА : Одлична за покривање на било која големина на кујната кабинет,салон фиока,занает проекти,ноќната,bookcase,полица,врата, па дури и ѕид итн.ЛЕСНО МЕРКА : Еден предмет мерки за 17.7 инчен широк од 13 метри.(45см x 4 M).Оваа фиока лагер е лесно да се намали и да се применуваат со мерка-и-намалување на мрежа за поддршка на хартија.FRESHEN ВАШИОТ ПРОСТОР : Оваа полица лагер дава никакви предмети многу повеќе од привлечен изглед и е идеален за луѓе кои не сакаат да се инвестира многу пари, но надградба на стариот мебел во лесен и брз начин.Ве МОЛИМЕ да се ЗАБЕЛЕЖИ : Ако купите два предмети или повеќе, нашите internaitonal склад ќе пакет за сите елементи заедно во ЕДЕН континуиран тек.Но Америка склад уште испрати одделни се тркалаат.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.Упатство За Употреба : 1. Тоа може да биде поставен на било каква мазна, чиста и сува површина како полица, табла, дрво кабинет,фиока,ѕидови,прозорци,стаклени и така натаму.Тоа е најдобро да се применуваат на собна температура.2. Песок надолу нерамни површини пред да се држат.Чистење на големи површини со благ сапун и вода.3. Мерење на површината за да се покријат.Исечете го филмот во право големина, оставајќи околу 5cm екстра преклопување на сите рабови е beter.4. Излупете исклучување на подлога од хартија рамномерно со една рака, додека мазнење на филмот на површината.Со другата рака, од центарот до рабовите.За ова подобро е да користете мека крпа.5. Набори и воздушни меурчиња може да се отстрани со примена на светлина притисок од центарот на рабовите.Пирс тврдоглав меурчиња со игла и го притисне на воздухот надвор.Овој мулти-цел фиока за хартија може да се заштити мебел од влага и нечистотија ефикасно.А симпатична мебел и додатоци за вашата дневна дома живот.Широк : 45cm Length : 4 MPlease овозможи 3~7cm отстапување како што прирачник за сечење.Доколку купите повеќе од два предмети, ние може да пакет на вашата цел во ЕДНА РОЛНА со toal должина ќе нареди заедно во една парцела.Но нашиот други склад во Англија ќе испрати seperated се тркалаат.Ве молиме да се забележи.Материјал : PVCPackage Се Вклучени : Еден Roll Note : 1.Боја на ѕвонење може да се разликува поради светлина во собата, слики за на ѕид за повикување само.2.Купат доволно ролни во време за да бидете сигурни дека тие доаѓаат од иста серија за да се избегне боја разлика.3. Позадина ќе добиете може да има некои брчки на тоа, или и двете цели, но тоа не ефект во потрага по употреба на сува рамна површина.4. Методи на чување : се чуваат на ладно, суво и вентилирани место.Бидејќи од ПВЦ материјал, може да се стави тоа во таквите место да се отстрани винил мирис.

Избор на купувачот..