• Ново
senya Лесна Симпатична Еж Сива Складирање Кошница Складирање Бин Складирање Коцка Кутија Трајни Платно Кошница Организатор со Рачки за Полица Плакарот Спални Дом Ка
zoom_in

senya Лесна Симпатична Еж Сива Складирање Кошница Складирање Бин Складирање Коцка Кутија Трајни Платно Кошница Организатор со Рачки

DEN 724.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Правоаголникот Складирање Bin : 14.2"Lx 10.2"Wx 8.3"H (36 x 26 x 21cm), голем капацитет.Својот огромен капацитет го прави одличен избор за одржување на вашиот простор убаво, уредно и организирани.Премиум Организатор Кошница : Надворешниот материјал е дебело платно, затворено е 300 D ЈП вода-отвратителен ткаенина, цврсти челични шипки рамка на врвот за да додадете стабилност, добро направен и долготрајни.Разноврсна : Оваа складирање кошница може да се користи и како платно за да го пореметат, кутија за складирање и чување организатор корпа за продавница крпа, крпа, пет производ, итн, мулти-се користи за складирање бин направи вашиот дом, уреден и чист.Лесна за Носење Перење Кошница : 2 преносни СТП кожа рачки, лесни алишта забавува погодно да се движат, можат да се здипли станот за да зачувате простор кога не се во употреба, лесно за чување.Клиентите Sastified Гарантира : Имаме за цел да обезбеди клиенти на најдобар шопинг искуство.Ако извршувате во кое и да било прашање со нашите производи или служба за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да стапите во контакт со нас преку .Мулти-Функција за Складирање Кошница организатор на Полица Плакарот Дома Спалната соба Перална Печатење : Периферни печатење (внатрешниот платно е фиксна во бела) Материјал : Дебело платно и ЈП вода-отвратителен обложени обвивка, СТП кожа рачки, лесни, издржливи, пренослив.Големина : 14"Lx 10.2"Wx 8.3"H, може да се сместат облека, крпи, чорапи, книги, чевли, закуски и други дребулии за домашна употреба.Дизајн : Обезбеди симпатична, персоналните, стилски, смешно шарени складирање забавува за мажи, жени, млади, млади, .Тоа е практично Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Роденденски подарок.Лесно Нега : Рака измијте се препорачува, машина за миење не е дозволено, расклопна перење кошница зазема малку простор.Услуга : Било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Избор на купувачот..