• Ново
Champro Еластична Бејзбол Појас со 1.5-Инчен Кожа Табот
zoom_in

Champro Еластична Бејзбол Појас со 1.5-Инчен Кожа Табот

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Еластична,Кожа.Увезени.Кука и Јамка затворање.Брутална сила засилен занитвам тока обезбедува поголема трајност.Вистински врзани кожа табот.Достапен во црна браун светло сина кардинал црвена зелена шума златно жолта сива / сива кели зелена maroon морнарица оптички розова портокал розова боја се виолетови кралска сина скарлет црвено теал и бела.Мери табот 9-мерач дебелина.Возрасни се прилагодува од 24" 48".На Champro Брутална Бејзбол Појас е совршен прилог на било кој тим униформа!Вистински врзани кожа табот има 9-guage дебелина.Возрасни големина прилагодува од 24" 48" и младинскиот големина прилагоди од 18" на 34".Овој висок квалитет бејзбол појас е изградена за да биде силен и да се вклопуваат одлично и е на располагање во многу бои.

Избор на купувачот..